5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€17.13

Single-mode 9/125 Pluošto kilpinės jungties Modulio SC Jungtis Pluošto Linijos atgal yra sukurta siekiant suteikti žiniasklaidos grįžti pleistras dėl optinio pluošto signalas; paprastai ji naudojama optinio pluošto bandymų programas ar tinklo restauracijos. Tikrinimo programos, grįžtamojo signalo yra naudojami diagnozuoti problema. Siųsti kilpinės jungties bandymo tinklo įranga, vienu metu, yra technika, izoliuoti problema.

Pluošto kilpinės jungties yra abosolutely ekonomiškas sprendimas skaičius optinio pluošto bandymų programas.

CICVCHC šviesolaidinių Ryšių Parduotuvėje tiekimo įvairių Vienos rūšies ir Multimode Optinio Pluošto kilpinės jungties Laidus, kurie yra su skirtingomis jungtimis, įskaitant ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ ir kt. Kiekvienas kabelis yra funkciškai išbandyti prieš išsiuntimą ir yra taikoma neribota garantija. Pagrindinės Funkcijos Naudojami Vieną-mode 9/125 Pluošto Bandymų Programą 100% Funkciškai patikrintas prieš pristatymas Lengvai ir tiksliai įterpimo kaip dvipusis įrašus paspaudę jungtys kartu su 8 colių standartinis ilgis (Custom ilgis taip pat paprašius) Lifetime Warranty Paraiškų R&D Pluošto labs Telekomunikacijų bandymų FTTX bandymų Specifikacijos Tipas: kilpinės jungties Modulis

Ląstelienos: Single-mode 9/125

Jungtis: SC/PC

Striukė Stilius: PVC (Geltona)

Ilgaamžiškumas: Daugiau nei 500 ciklų (

Žymos: sc sc, pluošto sc, pk upc, Pigūs sc sc, Aukštos Kokybės pluošto sc, Kinija sc upc Tiekėjų.

Įrenginio Tipas Pakuotė
Pakuotės Svoris 0.2kg (0.44lb.)
Pakuotės Dydis 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)
Optinio Pluošto Tipas Vieno Modelio (9/125)
Buferinės Medžiagos PVC
Jungtis SC/UPC
Modelio Numeris P01-005
Pakavimas 5vnt per didelis poly bag
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Jungties tipas SC/UPC
Elemento Ilgio 20m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas CICVCHC

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

Panašūs produktai

2018 Nauja UV Lempa, LED Lempos, Nagų Džiovintuvas 24W Profesionalus led Lempos Gydant Nagų lako 30s/60s Laikas Smart Nagų Dailės Įranga Techniniai duomenys: 1. Maksimalus galingumas: 24W 2. Nominali įvestis: 100-240V 50/60Hz 1A 3. Dydis: 230*200*100mm 4. Bangos ilgis:

€9.79

Jei u patinka šis straipsnis ,prašome įtraukti jį į jūsų pageidavimų sąrašą ; Jei jums patinka ši parduotuvė, prašome įtraukti jį į savo norą parduotuvė , labai ačiū ! Ypatybė: -100% nauja ir aukštos kokybės -Lengvas ir lengvai

€0.63

18 Spalvų Nagų Dailės Blizgučiai Milteliai Dulkių Nagų Dailės PASIDARYK pats Apdailos UV GELIS, Akrilas 100% visiškai naujas mažmeninio paketo, labai Pigmentuotas biri pudra, Kad jūsų nagai atrodo spalvingas ir blizga Blizgučiai Dulkės, Milteliai 18 skirtingų spalvų,

€4.36

Laukiame jūsų visity bet iš mano kiti daiktai,pirkti 10 arba daugiau,prašome susisiekti su mumis,Mes suteiksime jums naują nuolaidą kainą. Mes specializuojamės įvairių skaitmeninės kameros&vaizdo kamera priedai:LCD Ekranas/Ekrano,Objektyvas,LCD/Užrakto flex kabelis

€13.05

Patalpų nemokamai skylių pramušimo ir lankstymo drabužius pasivaikščiojimas lazdele Vieną polių paprasta kabinti drabužių lazdele pasivaikščiojimas kabyklos 35*22cm nemokamas pristatymas Prekės Nuotraukas DUK K: aš esu nauja pirkėjas čia, aš noriu

€6.19

USD 1.28-4.58 /metras Dydis: 110mm*1 metras Pagrindinė Medžiaga: Nailonas Pakuotėje: 1 metras/pora Naudojimas: Siuvimo reikmenys priemonės PASIDARYK pats Paslaugą: Garantija: pažadame grąžinti visą arba piktintis, jei paketas buvo patvirtintas prarado Profesinę: Mes teikiame

€4.23

Apie Mokėjimą: Mes acceppt:visa,Mastercard,sąlyginio Deponavimo |Patvirtinti Adresą, su pilnas pavadinimas,| Mes laivas RetailDiscount.news spręsti TIK.Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas RetailDiscount.news yra suderinta su jūsų pristatymo adresą prieš jums mokėti.

€1.45

Karšto Parduoti!Vyrų Lauko Diržo Karinės Įrangos Cinturon Vakarų Dirželis vyriški Diržai Vyrams Taktinis Prekės Sunkiųjų Kovoti su Diržai Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, Jeigu jums patinka mūsų produktą, galite pridėti mėgstamų parduotuvių, taip, kad

€3.75

50T/52T54T56T58T kelių Dviratį Teigiamas neigiamas alkūnės disko sulankstomas dviratis Crankset apsaugoti Dangtelis motociklo Alkūninis nustatyti grandinės varantys apsauga naują Litepro pilną tuščiavidurių disko dantų yra teigiamų ir neigiamų Specifikacijos 52T 54T 56T

€19.42

[xlmodel]-[produktai]-[34257] [xlmodel]-[produktai]-[34257] [xlmodel]-[produktai]-[8888] Jums patiks ... [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[30306] [xlmodel]-[custom]-[8888]

€1.09

Aprašymas: 100% visiškai naujas ir aukštos kokybės Atidaryti ir rodyti 3D efektas, jums specialios jausmas,reiškia Nekaltas palaiminimą,visi geriausi. Puikus kvietimų į vakarėlius ir vestuvių kvietimai. Tai labai formalus, kai jums siųsti šią kortelę, kad draugai su voką.

€1.00

SBR Linijiniai Vadovai Serijos : 100% NAUJAS, Ne naudotas Pakavimo Detalę: 2 vnt SBR16-250mm linijinis geležinkelių 4 vnt SBR16UU blokuoti 1 vnt rankena NTOE: Mes galime sumažinti bet kokio ilgio, SBR Linijinis geležinkelių, kaip

€30.52

Ilgis anklet yra apie 26cm, ilgis apyrankė yra apie 22cm Pakuotė Papuošalai bus su dovanų dėžutė GRĮŽTAMOJO RYŠIO VERTINIMO 1.Jei jus tenkina mūsų paslaugų,skirkite keletą minučių ir palikti mums teigiamą grįžtamąjį ryšį su 5 žvaigždėmis,būsime

€5.04

Sinbeda HD Super AMOLED Pilka arba Balta Samsung Galaxy S4 Aktyvus i9295 i537 LCD Display &Jutiklinio ekrano skaitmeninis keitiklis surinkimas, Ką mes skiriasi nuo kitų ? 1. Sąžiningas.Mes niekada apgauti muitinės, mes teikiame įvairias qualtity skirtingus poreikius. 2.

€28.29

Produkto Informacija Vardas, pavardė: GUB G-510 Butelio laikiklį Varžtais Medžiaga: Aliuminio lydinys 7075 Svoris: Apie 1,3 g/vnt Spalvos: Raudona, Juoda, Mėlyna, Purpurinė, Aukso, Sidabro Gaminiu Nuotrauką mokėjimo 1,mes palaikome visus šiuos Mokėjimo būdą,pavyzdžiui,

€1.38

Top