5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€17.13

Single-mode 9/125 Pluošto kilpinės jungties Modulio SC Jungtis Pluošto Linijos atgal yra sukurta siekiant suteikti žiniasklaidos grįžti pleistras dėl optinio pluošto signalas; paprastai ji naudojama optinio pluošto bandymų programas ar tinklo restauracijos. Tikrinimo programos, grįžtamojo signalo yra naudojami diagnozuoti problema. Siųsti kilpinės jungties bandymo tinklo įranga, vienu metu, yra technika, izoliuoti problema.

Pluošto kilpinės jungties yra abosolutely ekonomiškas sprendimas skaičius optinio pluošto bandymų programas.

CICVCHC šviesolaidinių Ryšių Parduotuvėje tiekimo įvairių Vienos rūšies ir Multimode Optinio Pluošto kilpinės jungties Laidus, kurie yra su skirtingomis jungtimis, įskaitant ST, SC, FC, LC, MU, MTRJ ir kt. Kiekvienas kabelis yra funkciškai išbandyti prieš išsiuntimą ir yra taikoma neribota garantija. Pagrindinės Funkcijos Naudojami Vieną-mode 9/125 Pluošto Bandymų Programą 100% Funkciškai patikrintas prieš pristatymas Lengvai ir tiksliai įterpimo kaip dvipusis įrašus paspaudę jungtys kartu su 8 colių standartinis ilgis (Custom ilgis taip pat paprašius) Lifetime Warranty Paraiškų R&D Pluošto labs Telekomunikacijų bandymų FTTX bandymų Specifikacijos Tipas: kilpinės jungties Modulis

Ląstelienos: Single-mode 9/125

Jungtis: SC/PC

Striukė Stilius: PVC (Geltona)

Ilgaamžiškumas: Daugiau nei 500 ciklų (

Žymos: sc sc, pluošto sc, pk upc, Pigūs sc sc, Aukštos Kokybės pluošto sc, Kinija sc upc Tiekėjų.

Įrenginio Tipas Pakuotė
Pakuotės Svoris 0.2kg (0.44lb.)
Pakuotės Dydis 16cm x 11cm x 5cm (6.30in x 4.33in x 1.97in)
Optinio Pluošto Tipas Vieno Modelio (9/125)
Buferinės Medžiagos PVC
Jungtis SC/UPC
Modelio Numeris P01-005
Pakavimas 5vnt per didelis poly bag
Suderinamas Individualų Prekių Ženklus
Jungties tipas SC/UPC
Elemento Ilgio 20m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas CICVCHC

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

5 vnt SC/UPC Dvipusis SM(9/125) Pluošto kilpinės jungties Modulis

Panašūs produktai

Elektroninio surinkimo rinkinys ---------Micor Eilutę Taip Automobilį su Įkraunama baterija ji grindžiama LM393,naudoti dvi pavaros varikliu,dviejų Šviesai pasipriešinimas naudoti šviesai,tada gali kontroliuoti, kad dviejų variklių judėti ar stabdyti.taip

€17.13

1PCS NAUJAS SE1059 SE1059LMHL-NT QFP128

€3.98

Aprašymas: 100% visiškai naujas, aukštos kokybės. Puikiai tinka prie telefono . Lengva naudotis visi mygtukai nenuimant dėklo. Neleiskite, kad jūsų mobiliojo nuo smūgių ir įbrėžimų. Medžiaga: Oda, magnetinis, plastiko, Puikiai Tinka Daugelis kitų stilių mano parduotuvėje! Komplektą

€2.88

Dear Klientas, prašome susisiekti su mumis paklausti nuolaida, jei perkate daugiau kaip 2 vnt. Klientų JAV bus gauti elementą 45cm/60cm per 10 dienų. Turime sandėlyje JAV. Pagrindinė Informacija 1.Produkto Tipas : Stiklo Durų/Langų Plėvelės 2.Medžiaga

€7.33

5vnt Tabako Vamzdžio Tipo Žvejybos Ju Prietaiso Naujo Tipo Plastikiniai Bitininkystės Įrankių Medžiaga: Plastiko Spalva: Natūralios spalvos komplektą sudaro: 5 vnt Savybės: Skirta arešto karalienė, yra naujas produktas, lengva pagauti, ne skauda, bičių. Kaip Karalius įdėti

€4.12

Aprašymas: U-formos baseinu cue patarimas scuffer burnisher Daugiafunkcinis, gali būti naudojamas kaip tapper, bulvarinis shaper, nikelio shaper, žoliapjovės ir burnisher Pagaminti iš kieto lydinio, gali stovėti ilgai naudoti Puikus aksesuaras jūsų

€6.09

USD 0.41 /metras Išgyvenimo apyrankė su plastikine sagtimi. Su išgyvenimo švilpukas dizainas sagtis. Stilingas, apdailos dėvi kasdieniame gyvenime. Megzti iki 3,5 ~ 3.8 m paracord, kuris gali būti naudojamas skubios pagalbos arba pakavimo ir kt. Atsparumas

€8.15

Savybės: 100% brand new,dengimo proceso Medžiaga: 304 Nerūdijančio plieno, Tinka: Universal (bet automobilio išmetimo vamzdžio skersmuo-Mažiau kaip 54mm) Svoris: 250g Pagaminti iš nerūdijančio plieno, antikorozinės,patvarus. Paprastas montavimas,nereikia gręžimo ar suvirinimas,

€6.93

Aprašymas: 100% pati kaip foto. 100% geras klientų aptarnavimas. 100% aukščiausios kokybės užtikrinimo. Medžiaga: kvalifikuotas patogus medžiaga Dydis Aisa dydis ,žemiau dydžio yra jūsų nuoroda TIK, prašome, pažiūrėkite, detalės

€1.01

Deligreen 3S 60A 12V PCM/PCB/BMS) už 3.2 V LiFePO4 Baterija Įkrovimo srovė 60A Impulsinė srovė 60A Mokestis uosto ir iškrovimo uosto pačią Modelis: DG4S60A 3.2 V LiFePO4 Baterija Pastovi iškrovimo srovė: 60A Pastovi įkrovimo

€18.38

Sveiki atvykę! Susitiko 12V Tinka Susitiko Įrankiai: BSZ12,BSZ12 Impuls,SSP12,BZ12SP,ULA9,6-18 Pakeisti Susitiko originalios baterijos : 6.25473,6.25474,6.02153.51,6.02151.50,6.25473.00,6.25474.00 Įtampa:12 V Ląstelių tipas:

€25.40

Plieno Vielos+ABS Plastiko Dviračių Kodas Raktą, Spynos, Dviračių, Dviračių Slaptažodžio Derinį Saugumo Spynos, Aksesuarai Specifikacija: Medžiaga: PVC, plieno + ABS plastiko Produkto svoris: 150g Gaminio Dydis: 650 x 11mm/25.59 x 0.43 Taikymo

€4.10

Naujas Profesionalus Elektriniai Plaukų Clipper Įkraunama Plaukų Žoliapjovės LCD Plaukų Pjovimo Staklės, Šukuosena, Barzda Trimeras Stilius Įrankiai Funkcija: yra LCD ekranas ant kūno, kurios gali intuityvi ekrano likusi elektros energijos. Aštrūs nerūdijančio

€20.02

Pasirinkti įvairių spalvų, stilių! Daugiau skaičių, Daugiau Nuolaidų Hello: my dear friend Sveiki atvykę į mūsų parduotuvė: NE; 1828441 Mes iš žemyninės Kinijos, mes specializuojamės gaminti moterų drabužių parduotuvė (DS, naktinių drabužių, pilvo šokių, lotynų

€20.39

Mūsų pažadas Mūsų įmonė tik parduoda aukščiausios kokybės gaminius Mes teikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas Mes naudojame tik greičiausias logistice Pažadame, konfidencialumo siuntas Manau, mes galime tapti ilgalaikė partnerystė Apie

€10.08

Automobilių Gumos Disko Trinkelėmis, Automobilių Transporto Priemonių Kėlikliai Jack Trinkelėmis Rėmo Raštas Geležinkelių Grindų Jack Guard Adapteris Įrankis Keltuvo Kėlimo Disko Specifikacija: Spalva: juodas Medžiaga: gumos Naudojimo: jack padas, tinka automobilių

€2.14

Top